Ziggeo video service (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Upload
lt: Įkelti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
