Ziggeo video service (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Fields
lv: Lauki

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
