Ziggeo video service (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Fields
pt: Campos

en: Widget type
pt: Tipo de widget

en: Original image
pt: Imagem original

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style
