Ziggeo video service (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Upload
sk: Nahrať

en: Fields
sk: Polia

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
