Ziggeo video service (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Fields
sv: Fält

en: Widget type
sv: Typ av widget

en: Original image
sv: Originalbild

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style
