Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
