Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Fields
bs: Polja

en: Widget type
bs: Tip widgeta

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
