Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Reset
da: Gendan

en: Fields
da: Felter

en: Widget type
da: Widget-type

en: Original image
da: Originalt billede

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Private Key
da: Privat Nøgle

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style
