Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Upload
el: Αποστολή

en: Fields
el: Πεδία

en: Widget type
el: Τύπος γραφικού συστατικού

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
