Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Image style
eo: Bilda stilo
