Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Reset
et: Tühista

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Fields
et: Väljad

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Original image
et: Algne pilt

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style
