Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Reset
fi: Palauta

en: Upload
fi: Siirrä

en: Fields
fi: Kentät

en: Widget type
fi: Widgetin tyyppi

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Popup height
fi: Ponnahdusikkunan korkeus

en: Popup width
fi: Ponnahdusikkunan leveys
