Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Upload
fr: Transférer

en: Fields
fr: Champs

en: Widget type
fr: Type de widget

en: Original image
fr: Image originale

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Private Key
fr: Clé privée

en: Record
fr: Enregistrement

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style
