Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
