Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Reset
hr: Poništi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Fields
hr: Polja

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
