Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Fields
hu: Mezők

en: Widget type
hu: Felületi elem típusa

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style
