Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
