Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Reset
ru: Сбросить

en: Upload
ru: Закачать

en: Fields
ru: Поля

en: Widget type
ru: Тип виджета

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Private Key
ru: Приватный (закрытый) ключ

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style
