Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Private Key
sl: Zasebni ključ
