Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
