Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Upload
ast: Xubir

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
