Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Upload
cs: Nahrát

en: Fields
cs: Pole

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style
