Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Reset
cy: Ailosod

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Fields
cy: Meysydd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Image style
cy: Arddull delwedd
