Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Reset
he: איתחול

en: Upload
he: העלאה

en: Fields
he: שדות

en: Widget type
he: סוג ווידג'ט

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
