Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Upload
hi: अपलोड

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Widget type
hi: विजेट प्रकार

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
