Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
