Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Reset
is: Endursetja

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Fields
is: Svæði

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð
