Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Reset
ja: リセット

en: Upload
ja: アップロード

en: Fields
ja: フィールド

en: Widget type
ja: ウィジェットタイプ

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
