Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Reset
jv: Baléknā

en: Upload
jv: Unggah

en: Fields
jv: Field

en: Widget type
jv: Jinisé piranti

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
