Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Private Key
kn: ಖಾಸಗಿ ಕೀಲಿ
