Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Upload
nl: Uploaden

en: Fields
nl: Velden

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Private Key
nl: Privé sleutel

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style
