Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Reset
fa: اعاده

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Fields
fa: میدانها

en: Widget type
fa: نوع

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
