Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Reset
ro: Resetează

en: Upload
ro: Încarcă

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Widget type
ro: Tip control

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style
