Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Upload
tr: Yükle

en: Fields
tr: Alanlar

en: Widget type
tr: Arayüz nesnesi türü

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style
