Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Reset
uk: Скинути

en: Upload
uk: Викласти

en: Fields
uk: Поля

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Record
uk: Запис

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style
