Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Upload
vi: Tải lên

en: Fields
vi: Các trường

en: Widget type
vi: Loại widget

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Private Key
vi: Khoá cá nhân

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
