Ziggeo video service (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Upload
ca: Puja

en: Fields
ca: Camps

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: Original image
ca: Imatge original

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
