Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Upload
gl: Subir

en: Fields
gl: Campos

en: Widget type
gl: Tipo de widget

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
