Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Reset
it: Ripristina

en: Upload
it: Carica

en: Fields
it: Campi

en: Widget type
it: Tipo di widget

en: Original image
it: Immagine originale

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style
