Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
