Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Upload
mr: अपलोड

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
