Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Fields
oc: Camps

en: Widget type
oc: Tipe de Widget

en: Original image
oc: Imatge original

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
