Ziggeo video service (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Fields
pl: Pola

en: Widget type
pl: Typ kontrolki

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Record
pl: Rekord

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style
