Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Widget type
ta: விட்ஜெட் வகை

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்
