Ziggeo video service (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى
