ZipAlerts (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Region
eu: Atal

en: Location
eu: Kokalekua

en: Organization
eu: Erakundea
