ZipAlerts (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Region
fi: Alue

en: Location
fi: Sijainti

en: Organization
fi: Organisaatio
