ZipAlerts (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Region
hu: Régió

en: Location
hu: Helyszín

en: Organization
hu: Szervezet
