ZipAlerts (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Region
uk: Область

en: Location
uk: Місце розташування

en: Organization
uk: Організація
