ZipAlerts (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Region
vi: Vùng

en: Location
vi: Vị trí

en: Organization
vi: Tổ chức
